Szkolenie BHP dla pracowników Trattoria Rucola

Firma BHP Bezpieczeństwo na co dzień przeprowadza profesjonalne szkolenie bhp dla pracowników różnych grup zawodowych.  Ostatnio mieliśmy okazję przeszkolić pracowników sieci restauracji Trattoria Rucola.

Cykl przeprowadzonych szkoleń BHP objął grupę 120 słuchaczy, którą w większości stanowiły osoby zatrudnione na stanowiskach robotniczych. Szkolenie BHP dla pracowników restauracji składało się z trzech bloków tematycznych: BHP, PPOŻ oraz zagadnień dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie BHP i PPOŻ, a także ratownicy medyczni z wieloletnim stażem. Prowadzone przez nas szkolenia to ogromna dawka wiedzy podana w bardzo ciekawej formie.

Szkolenie BHP dla pracowników restauracji w Warszawie

Program szkolenia

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP wyróżniało się wysoką wartością merytoryczną wykładów oraz przystępnością treści przekazywanych przez naszego Specjalistę. Podczas szkolenia bhp staraliśmy się sprostać wymaganiom naszego Klienta. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby wszystkie zorganizowane przez nas szkolenia bhp były ciekawe dla uczestników i pełne profesjonalnych porad w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Po zakończonym szkoleniu bhp każdy uczestnik po pozytywnym zdaniu egzaminu, otrzymał zaświadczenie o ukończonym szkoleniu okresowym BHP.

Szkolenie PPOŻ

Blok poświęcony szkoleniu PPOŻ. wyróżnił się możliwością poznania metod zwalczania pożarów w praktyce. Po przyswojeniu materiału teoretycznego słuchacze mieli możliwość użycia podręcznego sprzętu gaśniczego w postaci gaśnic oraz koca gaśniczego. Firma BHP Bezpieczeństwo w trakcie szkolenia PPOŻ. zapewniła również możliwość ugaszenia pożaru testowego za pośrednictwem urządzeń przeciwpożarowych w postaci hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym oraz wężem półsztywnym.

W trakcie zajęć praktycznych na szkoleniu PPOŻ. uczestnicy przeszli przez zadymiony namiot ewakuacyjny symulujący warunki pożarowe z jakimi mamy do czynienia w przypadku konieczności ewakuacji z budynku.

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Po odbyciu szkolenia z zakresu pierwszej pomocy w firmie BHP Bezpieczeństwo, każdy uczestnik poznaje reguły udzielania pierwszej pomocy, co będzie mógł swobodnie wykorzystać w prawdziwych sytuacjach ratowania życia.

Szkolenie składało się z wykładu, pokazów, prezentacji oraz co najistotniejsze – ćwiczeń. Praktyczna część szkolenia była dla uczestników niezwykle ciekawa oraz prowadziła przez zabawę do nauki niezwykle ważnych kwestii dotyczących ratowania ludzkiego życia.

Słuchacze mieli również możliwość wykonywania ćwiczeń z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, w którego skład wchodziły apteczki, materiały opatrunkowe, kołnierze ortopedyczne, nosze, kamizelki symulujące zadławienie i wiele innych. Ponadto wszystkie ćwiczenia wykonywane były na fantomach oraz z wykorzystaniem treningowego defibrylatora (AED).

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *