SZKOLENIA BHP W WARSZAWIE DLA WSZYSTKICH GRUP ZAWODOWYCH

Oferowane przez nas szkolenia BHP prowadzone są z użyciem technik audiowizualnych mających na celu zaciekawienie uczestników szkolenia oraz pomoc w zrozumieniu omawianych przepisów. Za priorytet stawiamy sobie zrozumienie prezentowanych przez nas treści oraz przyjazną atmosferę podczas szkoleń.

Szkolenia BHP organizujemy na terenie Warszawy i okolic, prowadzone są przez osoby z dużym doświadczeniem praktycznym, specjalistów ds. BHP jak również specjalistów ds. ochrony przeciwpożarowej oraz ratowników medycznych.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów podchodzimy do tematyki szkolenia BHP od strony praktycznej, co gwarantuje zwiększenie efektywności szkolenia. Każdy omawiany temat znajduje odzwierciedlenie w praktyce, poparty jest przykładem, zaistniałym zdarzeniem wypadkowym, interpretacją Sądu Pracy czy PIP.

W trakcie szkoleń wykorzystywane są prezentacje multimedialne oraz krótkie filmy instruktażowe. Prezentowane są również sposoby udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej na specjalnie przygotowanych fantomach oraz sposoby użycia odręcznego sprzętu gaśniczego z wykorzystaniem modeli używanego sprzętu PPOŻ.

Szkolenia bhp dla pracowników

SZKOLENIA BHP WSTĘPNE I OKRESOWE

 • Trójka uczestników szkolenia BHP
 • SZKOLENIA BHP WSTEPNE

  Szkolenie wstępne BHP jest obowiązkowe dla wszystkich nowo przyjętych pracowników i przeprowadzane jest przed dopuszczeniem do pracy. Organizujemy szkolenia wstępne BHP teoretyczne i praktyczne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  dowiedz się więcej +
 • Szkolenia okresowe bhp, sala wykładowa
 • SZKOLENIA BHP OKRESOWE

  Organizujemy szkolenia okresowe bhp na najwyższym poziomie dla wszystkich grup zawodowych. Nasze szkolenia bhp prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców: specjalista ds. bhp, specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej oraz ratownik medyczny.

  dowiedz się więcej +
PEŁEN ZAKRES SZKOLEŃ W DZIEDZINIE BHP

Prowadzimy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych. Na życzenie Klienta prowadzimy również szkolenia bhp w języku angielskim.
Szkolenie wstępne BHP zobowiązani są przejść wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy, w tym również studenci odbywający praktyki studenckie oraz uczniowie szkół zawodowych odbywający praktyczną naukę zawodu w zakładach pracy.

Szkolenie okresowe BHP prowadzimy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno – biurowych, pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno – technicznych, pracodawców i osób kierujących pracownikami, pracowników oświaty.

W toku informacji zawartych w instruktażu ogólnym pracownik zapozna się z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie Pracy, z przepisami obowiązującymi w danym zakładzie pracy, z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz z zasadami postępowania na wypadek konieczności ewakuacji z terenu zakładu pracy (budynku).

Szkolenia BHP prowadzone przez naszą firmę to gwarancja satysfakcji najbardziej wymagającego Klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją szkoleń BHP lub chcesz poznać szczegóły oferty, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.