Zabezpieczenia ppoż przepustów instalacyjnych

Zabezpieczenia ppoż przepustów instalacyjnych jest jedną z wielu usług oferowanych przez naszą firmę. Koniec roku okazał się dla nas bardzo pracowitym okresem. Z początkiem grudnia zostaliśmy poproszeni o wykonanie przeciwpożarowych przejść instalacyjnych w nowo wybudowanej hali produkcyjnej Mennicy Polskiej S. A. zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Annopol.

Prace wykonane przez naszych instalatorów polegały na zabezpieczeniu przejść instalacji kablowych przez wydzielone strefy pożarowe hali oraz pomieszczeń technicznych.
Do wykonania przepustów instalacyjnych użyto najwyższej jakości materiałów m.in. masy ogniochronnej PROMASTOP COATING zapewniającej ochronę szczelności oraz izolacyjności ogniowej na poziomie 120 min (EI 120). Łącznie wykonano ponad 100 przepustów przeciwpożarowych.

foto-mapaZabezpieczenia ppoż przepustów instalacyjnych

 

Kolejnym etapem prac zrealizowanych przez naszą firmę było wykonanie przepustów wodo i gazoszczelnych, dla instalacji wychodzących w części podziemne budynku. Przepusty wykonano w technologii żywic samoutwardzalnych zapewniających gazoszczelność do
1,5 bar. Łącznie w powyższej technologii wykonano blisko 30 przejść instalacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *